Ortopedyczna mata do zabawy dla dzieci z kwadratowymi i blokowanymi częściami puzzli bezpieczna dla dzieci i niemowląt. B089XBH4GV

Model: B089XBH4GV
Dostępność: W magazynie
104,00zł 50,46zł
Ilość:  

  • ✅ Mata podłogowa do ortopedycznej dekoracji stop – nasza chroniona ortopedyczna mata do ćwiczeń ortopedycznych została zaprojektowana, aby zapobiec lub korygować problemy z płytką stóp u niemowląt, małych dzieci i dzieci. Ta ortopedyczna mata do zabawy naśladuje naturalne powierzchnie powierzchni dzięki swojej wyjątkowej teksturze, gęstości i kształcie. Zalecana jest przez lekarzy i ortopedyi w domu, w szkole i podczas zabawy w pomieszczeniach zamkniętych.

  • ✅ Jedyna w swoim rodzaju kombinacja elementów puzzli dla najlepszych rezultatów – wszechstronność tekstury i profili puzzli orto puzzle oraz zmiana miękkich i sztywnych powierzchni stymulują wszystkie niezbędne receptury na stopy, które są odpowiedzialne za prawidłowy rozwój fizjogicznych łuków.

  • ✅ Maty podłogowe sensoryczne wspierają zdolności motoryczne – coś więcej niż tylko mata dla niemowląt. Kolorowe puzzle firmy Ortho Puzzle przyczyniają się do rozwoju postrzegania kolorów i wrażliwości na kolor niemowląt, małych dzieci i dzieci. Montaż maty puzzli wspiera rozwój prawej połówki mózgubu i motoryki precyzyjnej. Jednocześnie teksturowana powierzchnia maty puzzli idealnie nadaje się również do czułych godzin zabawy.

  • ✅ Niebezpieczny, hipoalergiczny, certyfikowany przez UE produkt medyczny – maty do zabawy firmy Ortho Puzzle są zgodne z dyrektywą UE 93/4/WE Rady, przeszły wszystkie istotne badania kliniczne i toksykologiczne oraz zachowały status sprzętu medycznego. Mata do zabawy jest całkowicie wolna od niebezpiecznych materiałów, które mogłyby zaszkodzić dzieciom, a ich kwadratowe, nachodzące na siebie puzzle nadają się również do recyklingu.

  • ✅ Mocna, antypoślizgowa mata do zabawy – ta mata do puzzli została zaprojektowana przez profesjonalistów dla dzieci i gwarantuje, że zablokowane elementy puzzli nie luzą się, gdy są utrzymane pionowo. Ponadto każda część puzzli posiada specjalne elementy, które zapobiegają ślizganiu się na gładkich podłogach. Puzzle Ortho można łatwo czyścić ciepłą wodą i mydłem, a części zabawkowe można łatwo przechowywać w pudełku na zabawki lub w oryginalnym opakowaniu.

  • Ortopedyczna mata do zabawy dla dzieci z kwadratowymi i blokowanymi częściami puzzli bezpieczna dla dzieci i niemowląt. B089XBH4GV