BBLIKE zabawka do kąpieli dla niemowląt dzieci woda prysznic zabawka do wanny z puzzlami budowlanymi pasmo samochodowe 14 sztuk zabawka dla dzieci od 18 miesięcy + B07XZ54MF4

Model: B07XZ54MF4
Dostępność: W magazynie
59,42zł 48,78zł
Ilość:  

  • 〖 [Co otrzymasz] – ten zestaw zabawek kąpielowych zawiera zabawkę do kąpieli dla dzieci, pięć śladów, które można zmontować i zdemontować, trzy zdejmowane przyssawki, tabletkę, piłkę, kaczkę, łyżeczkę, filiżankę. Kolorowe i słodkie wzornictwo przyciąga uwagę dziecka i pozwala dziecku spędzać radosną kąpielę.

  • ɣ [Kreatywne zabawki do wanny] – ponieważ istnieją różnice wysokości między szynami, piłkami i kapsułkami mogą zostać w pełni przyspieszone, aby wałkować się na trasie. Dzieci mogą bawić się zabawkami wodnymi, piłkami, kapsułkami i zabawkami pływającymi na różne sposoby, dzięki czemu dzieci mogą interakować i bawić się w łazience. Jest to idealna zabawka kąpielowa dla chłopców i dziewczynek w wieku 1, 2 i 3 lat.

  • ❺ [Zabawka do kąpieli w kolorowym puzzlu] – dzieci mogą tworzyć ślady o dowolnym kształcie zgodnie z życzeniami lub z rodziną, aby poprawić swoją wyobraźnię i kreatywność. Zestaw zabawek kąpielowych zawiera trzy zdejmowane przyssawki. Można go zainstalować na każdej gładkiej powierzchni, takiej jak łazienka, balkon, lodówka, kuchnia itd., a zabawa nie wymaga koniecznie wody.

  • ❈ [interesująca zabawka do kąpieli dla niemowląt, kolorowy młynek do wody] – interesująca zabawka do kąpieli przyciąga uwagę dziecka. Jeśli zbierasz wodę z kubkiem lub łyżeczką i wlewasz ją do górnej części prysznica, gąsienica spryskuje wodą i oczy ryby i gwiazdy obracają się prądem. Ponadto pomarańczowy wiatrak obraca się podczas rozpryskiwania wody.

  • ɣ [Bezpieczne materiały] – ten zestaw zabawek kąpielowych jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i gumy, jest nietoksyczny, bezzapachowy i wolny od BPA, co zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszych zabawek do kąpieli dla dzieci, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.

  • BBLIKE zabawka do kąpieli dla niemowląt dzieci woda prysznic zabawka do wanny z puzzlami budowlanymi pasmo samochodowe 14 sztuk zabawka dla dzieci od 18 miesięcy + B07XZ54MF4